STRUCTUM KONFERENCIJA – pastatų konversija ir rekonstrukcija: kaip išsaugoma istorija ir kuriamas naujas indentitetas

STRUCTUM KONFERENCIJA – pastatų konversija ir rekonstrukcija: kaip išsaugoma istorija ir kuriamas naujas indentitetas

Aplankėme Structum organizuojamą konferenciją „Pastatų konversija ir rekonstrukcija: kaip išsaugoma istorija ir kuriamas naujas identitetas”, kurioje buvo kalbama paie senų pastatų „atgimimą“ ir jų pritaikymą naujiems gyvavimo etapams. Lietuvos ir užsienio architektai pristatė savo įspūdingiausius, ne vieną apdovanojimą pelniusius pastatų konversijų projektus, suteikusius galimybę įkvėpti naujos gyvybės tuščioms istorinėms struktūroms.

👉 Savo įdomiausias architektūrines konversijas konferencijoje pristatė šie architektai 🎤 pranešėjai:

• Gilma Teodora Gylytė
Architektė, viena iš architektūros studijos DO ARCHITECTS įkūrėjų. Nominuota Europos Mies van der Rohe apdovanojimui už šiuolaikinės architektūros projektus, ne kartą pelniusi pagrindinius prizus Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimuose.

• Aurimas Sasnauskas
Architektas, architektūros ir interjero dizaino studijos A2SM partneris. Šiuo metu dalyvauja „Lelijos“ siuvyklos komplekso Vilniaus naujamiestyje atgimime – čia kuriasi vienas didžiausių Europoje technologijų ir kūrybinių industrijų miestelių.

• Daina Ferguson ir James Norman Ferguson
UAB „Senojo miesto architektai” architektai, kurių projektas – Signatarų namai pelnė geriausio nekilnojamojo kultūros paveldo objekto dalies tvarkybos projekto apdovanojimą.

Ačiū jiems, buvo tikrai labai įdomu 🙂

🍂 Ir žinoma, dovanų gavome naują STRUCTUM numerį!
https://structum.lt/zurnalas/rugsejis-2023


Paskelbta: