ŠILAINIŲ NAUJAKURIAI PROJEKTAS

ŠILAINIŲ NAUJAKURIAI PROJEKTAS

Įsibėgėja NAUJAS projektas Šilainių Naujakuriai

Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo ir norime pasidalinti daugiau informacijos apie šį projektą.

ŠILAINIŲ NAUJAKURIAI PROJEKTAS Naujus butus galite pamatyti čia: https://silainiunaujakuriai.lt/rinktis-buta/

VIETA

Naujakurių g. 72, Kaunas.

Naujas projektas bus įgyvendintas šilainių mikrorajone – patogioje, bet atokioje, nuo pagrindinių miesto gatvių atitrūkusioje vietoje. Pirkėjus džiugins šalia esančio parko privalumai – šlamančios medžių lajos, čiulbantys paukščiai bei gausa takų/takelių, puikiai tinkančių pasivaikščiojimams.

Būtiniausios paslaugos – šalia namų. Kaimynystėje esantys prekybos centrai, darželiai, mokyklos bei sveikatos ir kitos laisvalaikio paslaugos pasiekiamos vos per keletą minučių pėsčiomis.

Iki Kauno senamiesčio vos 4 km! Būtiniausios paslaugos – šalia namų. Kaimynystėje esantys prekybos centrai, darželiai, mokyklos bei sveikatos ir kitos laisvalaikio paslaugos pasiekiamos vos per keletą minučių dviračiu ar pėsčiomis. Taip pat galima džiaugtis ir gamtos prieglobsčiu – šalia pasivaikščiojimo vietos VIII forte, Santarvės parke ar Milikonių kalno apžvalgos aikštelėje.

Patogi vieta Šilainių mikrorajone: iki prekybos centro „Maxima“ vos kelios minutės pėsčiomis, netoliese lopšelis-darželis, 1 km spinduliu net 3 skirtingos mokyklos, Santarvės parkas ir Milikonių apžvalgos aikštelė, taip pat erdvė pasivaikščioti prie istorinio VIII forto.

IŠPLANAVIMAS

Tvirtas mūrinis namo fasadas bus padengtas naujos kartos lanksčiomis „Klinkerit“ plytelėmis. Kiekvienas butas turės atskirą balkoną arba erdvę terasą. Butuose įstiklinti veidrodiniai – atspindintys langai, kurie apsaugos patalpas nuo saulės ultravioletinės spinduliuotės ir suteiks pastatui išskirtinį dizainą. Šalia namo bus įrengta antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Ilgai planuotas ir projekte numatytas itin patogus judėjimas namo viduje – erdvios ir šviesios laiptinės, leis parsinešti ne vieną pirkinių maišą į savo mylimus namus. O taip pat, erdvus, puikiai suprojektuotas namo kiemas leis mėgautis gamtos teikiamais privalumais.

KOKYBĖ

Namai statomi iš itin kokybiškų ir patvarių medžiagų. A++ energinio naudingumo klasės butai leis pajusti ekonomiškus namus bei mažas eksplotavimo išlaidas visais metų laikais. O taip pat gyventojus džiugins šildomos grindys.

INFRASTRUKTŪRA

Asfaltuotos gatvės, trinkelėmis kloti šaligatviai, elektromobilių krovimo stotelės, žalioji zona, geras susisiekimas, lauko apšvietimas bei erdvios parkavimo vietos leis pajausti malonius ir džiuginančius kasdienius įpročius.

TECHNINIAI NAMO DUOMENYS:

1. Mūrinė namo konstrukcija

Mūras yra tradicinis ir laiko patikrintas, patikimas bei ilgaamžis konstruktyvas. Šiuo metu populiariausias gyvenamųjų namų statybos būdas Lietuvoje.

2. Lauko bei butų durys – šarvuotos

Šios durys pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu bei gera garso izoliacija. Lauko durys su atskira apsaugos sistema, kuri užtikrins gyventojų privatumą bei saugumą.

3. Langai – veidrodiniai atitinkantys A++ klasę

Butuose bus įstiklinti veidrodiniai – atspindintys langai, kurie apsaugos patalpas nuo saulės ultravioletinės spinduliuotės ir suteiks pastatui išskirtinį dizainą.

4. Kolektorinis šildymas

Namuose būkite tokioje temperatūroje, kokioje tik norite – kiekvienas butas galės reguliuoti šildymą pagal individualų poreikį.

5. Šildomos grindys

Tai nematoma nauda. Grindinis šildymas tai ne tik komfortas, bet ir ekonomiškas sprendimas namų šildymui bei jūsų sveikatai.

6. Liftas

Nors ir nedidelė detalė, tačiau reiškia labai daug. Patikimas, patogus ir prieinamas liftas padidina visų pastato naudotojų gyvenimo kokybę.

7. Antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Grįžkite į namus tada, kada norite, nes Jus visada pasitiks asmeninė automobilio stovėjimo vieta.

8. Sutvarkytas gerbūvis

Aptverta ir apželdinta teritorija taps Jūsų ramybės oaze.

9. Vaikų žaidimų aikštelė

Puiki erdvė patiems mažiausiems, visai šalia – namų kieme. Tai paragins vaikus būti fiziškai aktyviems, o taip pat praleisti daugiau laiko gryname ore, o Jūs kartu galėsite sugrįžti į vaikystę, nors ir visai trumpam.

VYSTYTOJAS

„Norvegijos kontaktai“ – stabili, perspektyvi ir atsakinga už savo darbus organizacija jau 17 metų!

ONTAKTAI

Adresas: Naujakurių g. 72, Kaunas

Mob. numeris: +370 699 33334

El. Pastas: izabela@norvegijoskontaktai.lt

Internetinis puslapis: https://silainiunaujakuriai.lt/

Facebook: https://www.facebook.com/silainiunaujakuriai

Instagram: https://www.instagram.com/norvegijoskontaktailt/


Paskelbta: