NAUJA! MINIMALISTINIS MODERNAUS NAMO INTERJERO DIZAINAS 2023

NAUJA! MINIMALISTINIS MODERNAUS NAMO INTERJERO DIZAINAS 2023

Minimalistinis modernaus namo interjero dizainas. Naudodami kreminius ir baltus tonus kaip pagrindą sukūrėme ramią, vizualiai patrauklią gyvenamąją erdvę ir tuo pačiu elegantišką ir rafinuotą atmosferą.

Štai keletas esminių dalykų, į ką buvo atkreiptas dėmėsys:

Švarios linijos ir paprastos formos: pabrėžtos švarios linijos ir paprastos geometrinės figūros visame name. Buvo venkta įmantrių detalių ir puošnių raštų. Rinkomės supaprastintus baldus ir architektūrinius elementus.

Neutrali spalvų paletė: kreminės ir baltos spalvos tonai sudaro šio namo schemos pagrindą. Sienoms, luboms ir pagrindiniams paviršiams naudojome kreminės, dramblio kaulo ir beveik baltos spalvos atspalvius. Tai sukuria ramią ir erdvią atmosferą.

Natūrali šviesa: maksimaliai padidinome natūralią šviesą įmontuodami didelius langus, stoglangius ir stiklines duris. Tai sustiprina minimalistinę estetiką ir daro erdvę atviresnę ir erdvesnę.

Minimalistiniai baldai: rinkomės švarių linijų ir minimalistinio dizaino baldus. Taip pat, rinkomės žemo profilio sofas, elegantiškus valgomojo stalus ir paprastas kėdes. Kad išlaikytumėte neutralią spalvų schemą, naudojome šviesios spalvos apmušalus ir odinius baldus.

Funkcinis apšvietimas: buvo pasirinkti šiuolaikiniai šviestuvai, kurie tarnauja kaip funkciniai meno kūriniai. Pakabinami šviestuvai, bėgių apšvietimas ir įleidžiamas apšvietimas suteikia tiek aplinkos, tiek funkcinį apšvietimą, kartu suteikiant modernios elegancijos.

Tekstūros naudojimas: įtraukėme tekstūrą, kad padidintumėte vizualinį įdomumą, neperžengdami minimalistinės estetikos. Pasirinkome tokias medžiagas kaip matinė mediena, šlifuotas metalas, poliruotas betonas ir tekstūruoti audiniai. Šie elementai suteikia erdvei gylio ir šilumos.

Minimalus dekoras: sumažinome dekoro kiekį, sutelkiant dėmesį į keletą kruopščiai paruoštų detalių. Pasirinkome meno kūrinius ir skulptūras, papildančius spalvų schemą ir išlaikančius bendrą paprastumą. Įdėjome kambarinius augalus, kad būtų juntama žalumą ir būtų natūraliai patrauklu.

Atviras grindų planas: Išplanavome atvirą aukšto planą, kuris sklandžiai sujungia svetainės, valgomojo ir virtuvės zonas. Šis dizaino pasirinkimas skatina erdvės pojūtį ir leidžia lengvai judėti tarp skirtingų erdvių.

Paslėptos saugyklos: įtraukėme įmontuotus saugojimo sprendimus, kad erdvė vizualiai atrodytų tvarkinga. Paslėpėme saugyklas už minimalistinių spintelių, naudojome slankiojančias lentynas ir rinkomės paslėptus sandėliavimo skyrius, kad išlaikytumėte švarią estetiką.

Pabrėžėme funkcionalumą: minimalistiniame dizaine funkcionalumas yra labai svarbus. Įsitikinome, kad kiekvienas elementas tarnauja tam tikram tikslui ir pašalina nereikalingą netvarką. Apsvarstėme virtuvėje integruotus prietaisus ir efektyvius sandėliavimo sprendimus visame name.

______________________________

© INTERJERO PASLAUGOS

KONTAKTAI:

Mob. tel.: +370 (618) 44 411

El. paštas.: info@interjeropaslaugos.lt

Internetinis puslapis: www.interjeropaslaugos.lt


Paskelbta: