MAŽYLIO KAMBARIO INTERJERO DIZAINAS IR KONCEPCIJA

MAŽYLIO KAMBARIO INTERJERO DIZAINAS IR KONCEPCIJA

Mažylio kambario interjero dizainas naudojant smėlio, pilkos, švelnios, neutralios spalvų paletes ir įvairių tekstūrų derinius gali sukurti ramią ir jaukią aplinką.

Štai keletas idėjų ir patarimų, kaip sukurti gražų kūdikio kambario interjerą:

Spalvų paletė:

Sienos: sienų spalvoms naudokite švelnius, neutralius atspalvius, tokius kaip smėlio ir šviesiai pilka. Šios spalvos sukuria raminančią atmosferą ir suteikia įvairiapusį kambario dekoro foną.

Baldai:

Vaikiška lovelė: rinkitės šviesios medienos arba neutralios spalvos lovelę. Įsitikinkite, kad jis atitinka saugos standartus.

Persirengimo stalas: rinkitės persirengimo stalą su derančios spalvos sandėliavimo vieta.

Supamasis krėslas arba sklandytuvas: patogi supamoji kėdė arba sklandytuvas su minkštais atitinkamo atspalvio apmušalais gali būti puikus priedas maitinant vėlyvą vakarą ir nuraminti kūdikį.

Komoda: panašios spalvų paletės komoda gali būti naudojama kaip kūdikio drabužių ir reikmenų saugykla.

Tekstūros:

Įtraukite įvairių tekstūrų, kad suteiktumėte kambariui gylio ir šilumos. Apsvarstykite minkštus ir pliušinius daiktus, tokius kaip kilimėliai, antklodės ir užuolaidos.

Norėdami sukurti vaizdinį susidomėjimą, naudokite tekstūruotus tapetus arba sienų lipdukus.

Apsvarstykite gauruotą arba tekstūruotą kilimėlį, kad suteiktumėte kambariui jaukumo ir stiliaus.

Patalynei naudokite minkštus ir kvėpuojančius audinius, pvz., medvilnę ar liną. Sumaišykite ir derinkite skirtingus raštus ir tekstūras, kad vaizdas būtų daugiasluoksnis.

Dekoras:

Sienų menas: pakabinkite minkštų ir neutralių atspalvių meno kūrinius, tokius kaip įrėminti spaudiniai, sienų lipdukai ar net pritaikytas kūdikio vardo ženklas.

Mobilus: pakabinkite švelnų ir raminantį mobilųjį telefoną virš lovytės, galbūt su minkštais, neutralios spalvos elementais ar gyvūnais.

Lentynos: sumontuokite slankiojančias lentynas, kad būtų rodomi mieli kūdikių daiktai, knygos ar dekoracijos atitinkančios spalvos.

Minkštas apšvietimas: rinkitės švelnų ir šiltą apšvietimą, pavyzdžiui, stalinę lempą su neutralios spalvos atspalviu arba pakabinamą šviestuvą su švelniu, raminančiu švytėjimu.

Saugykla:

Naudokite krepšelius, šiukšliadėžes ir laikymo talpyklas, kad sutvarkytumėte būtiniausius kūdikio daiktus.

Apsvarstykite galimybę įmontuoti lentynas arba spintos organizavimo sistemą, kad maksimaliai padidintumėte saugojimo vietą.

Priedai:

Akcentinės pagalvės: prie supamosios kėdės ar sklandytuvo pridėkite skirtingos tekstūros ir raštų akcentines pagalves.

Pliušiniai žaislai: minkšti, neutralių spalvų gyvūnėlių iškamšos arba pliušiniai žaislai gali suteikti kambariui žaismingumo.

Užuolaidos: rinkitės minkštas, slenkančias neutralių spalvų užuolaidas, kad pagerintumėte kambario atmosferą.

Sauga:

Įsitikinkite, kad visi baldai yra tvirtai pritvirtinti prie sienos, kad neapvirstumėte.

Saugumui naudokite belaidžius langų uždangalus.

Jei reikia, apsaugokite kambarį nuo vaikų, uždenkite elektros lizdus ir pritvirtinkite laidus.

Nepamirškite suasmeninti kambarį su daiktais, kurie turi sentimentalią vertę ir atspindi jūsų stilių, kartu išlaikant ramią ir ramią aplinką jūsų kūdikiui. Įsitikinkite, kad kambarys taip pat yra saugus, gerai vėdinamas ir lengvai valomas.


Paskelbta: