Autorinė priežiūra

Autorinė priežiūra – tikrai nėra statybininkų atliekamų darbų kokybės kontrolė. Tai  interjero projekto įgyvendinimo priežiūra, kurią pasirinkus yra išvengiama nukrypimų nuo suderintų idėjų.

Pasirinkus projektą su autorine priežiūra interjero dizaineris  gali išspręsti iškilusius nesklandumus darbų eigoje, užtikrinti, kad statybos darbai atitiks sukurtą ir su Jumis suderintą projektą. Tai geriausias sprendimas į klausimą – ką daryti iškilus klausimams, kaip įgyvendinti vieną ar kitą nenumatytą idėją, kaip pašalinti iškilusias kliūtis greičiau ir efektingiau.Taip pat priimti visoms šalims priimtiniausius sprendimus, darbininkams suteikti kvalifikuotą konsultaciją. Autorinė priežiūra užtikrina tikslesnį, o neretai gal ir kokybiškesnį statybininkų darbą. 

Dažnai statybų metu atliekami nežymūs patalpų dydžių, angų vietų, dekoro medžiagų pakeitimai. Siekiant išlaikyti Projekte sukurtą harmoningą visumą autorinės projekto priežiūros metu mūsų komanda pasirūpins jog būtų priimti tinkamiausi sprendimai, kurie padės išlaikyti estetinį vaizdą, priderinant pasikeitimus.