Vienam iš mūsų projektų sukurtos vizualizacijos.

Vienam iš mūsų projektų sukurtos vizualizacijos.

Vienam iš mūsų projektų sukurtos vizualizacijos. Šiose vizualizacijose interjero stilius demonstruoja rafinuotą modernaus ir klasikinio dizaino elementų derinį, atspindintį prabangią estetiką.

Šis stilius yra elegantiškas tradicinės architektūrinės elegancijos ir šiuolaikinio dizaino bei komforto derinys, idealiai tinkantis moderniai, bet nesenstančiajai gyvenamajai erdvei.

Pagrindinės funkcijos:

Spalvų schema: dominuojantis tamsiai mėlynos spalvos naudojimas kartu su neutraliais tonais, tokiais kaip balta, kreminė ir pilka, suteikia turtingą, kontrastingą paletę, pabrėžiančią eleganciją ir ramybę.

Baldai: Baldų pasirinkimas apima modernius, pliušinius švarių linijų ir prabangių tekstūrų gaminius, tokius kaip giliai mėlynos sofos ir kėdės. Dėl ryškių, sočiųjų spalvų baldams neutraliame fone jie tampa dėmesio centru kiekviename kambaryje.

Architektūros detalės: Erdvėse yra klasikinių architektūros elementų, tokių kaip aukštos lubos, puošnūs bagetai ir didelės arkos. Šios detalės yra nudažytos šviesiomis spalvomis, kad būtų išlaikytas gaivus ir erdvus pojūtis, išryškinant sudėtingą meistriškumą.

Natūrali šviesa: dideli langai yra svarbi kiekvieno kambario savybė, suteikianti daug natūralios šviesos, kuri padidina erdvių atvirumą ir svetingumą.

Medžiagos ir tekstūros: įvairių medžiagų, tokių kaip marmuras virtuvėje, poliruoto metalo akcentai ir aksomo apmušalai, derinys suteikia tekstūros ir prabangos. Grindys daugiausia yra kietmedžio arba marmurinės, kurios puikiai dera su puošniais kilimėliais.

Dekoratyviniai akcentai: kiekviename kambaryje yra kruopščiai atrinktų dekoro elementų, tokių kaip sietynai, modernūs šviestuvai ir vazos su džiovintomis gėlėmis, kurios prisideda prie rafinuotos ir kuruojamos erdvės išvaizdos.

Integracija su gamta: interjeras sukurtas taip, kad derėtų su lauko vaizdais, dideli langai ir spalvų schemos, atspindinčios išorinę aplinką, sukuriančios vientisą vidaus ir lauko ryšį.


Paskelbta: