Šiuose vaizduose parodytas interjero dizainas yra rafinuotas ir šiuolaikiškas, pasižymintis išskirtiniu prabangos jausmu.

Šiuose vaizduose parodytas interjero dizainas yra rafinuotas ir šiuolaikiškas, pasižymintis išskirtiniu prabangos jausmu.

Šiuose vaizduose parodytas interjero dizainas yra rafinuotas ir šiuolaikiškas, pasižymintis išskirtiniu prabangos jausmu. Ši estetika pasižymi aukštos kokybės medžiagų naudojimu, prislopinta spalvų palete su giliais, sodriais akcentais ir tekstūrų bei apdailos deriniu, sukuriančiu gylį ir susidomėjimą.

Pagrindiniai elementai:

Poliruotas marmuras: grindyse ir kai kuriose sienose yra didelės poliruoto marmuro plokštės su ryškiomis gyslomis, kurios suteikia kambariui prabangos ir elegantiškumo.

Tamsi mediena: Balduose ir armatūroje naudojami šilti, tamsūs mediniai elementai, suteikiantys kontrastą šviesesniam marmurui ir prisidedantys prie bendros erdvės šilumos.

Šilti metaliniai akcentai: vario arba žalvario akcentai, matomi šviestuvuose, suteikia blizgesio ir prabangos.

Arkos: didelės, suapvalintos arkos suteikia dramatišką ir šiuolaikišką architektūrinį bruožą, sukuriantį didybės ir tęstinumo tarp erdvių pojūtį.
Atspindintys paviršiai: Veidrodiniai elementai ir blizgi apdaila padeda atspindėti šviesą ir sustiprina erdvės pojūtį.

Minkšta tekstilė: minkšta tekstilė baldų apmušaluose suteikia komforto ir lytėjimo, kad subalansuotų kietus marmuro ir stiklo paviršius.

Apšvietimas: įvairūs šiuolaikiniai šviestuvai veikia ir kaip apšvietimo šaltiniai, ir kaip įspūdingi meno kūriniai.

Subtilūs spalvų kontrastai: nors bendra paletė yra neutrali, yra apgalvotų spalvų, pvz., sodrių raudonų, išryškinimų, kurie suteikia vizualinio susidomėjimo.

Minimalūs dekoratyviniai elementai: dekoras yra minimalus, naudojant kruopščiai atrinktus elementus, tokius kaip vazos ir meno kūriniai, todėl medžiagų kokybė ir pats dizainas išsiskiria.

Kartu šie elementai sukuria darnų ir prabangų interjerą, kuris dvelkia modernia elegancija, kartu sukuriant patogią ir kviečiančią atmosferą.


Paskelbta: