Šį interjero stilių galima apibūdinti kaip „Tropical Modern“ 🌴

Šį interjero stilių galima apibūdinti kaip „Tropical Modern“ 🌴

Interjere aptakūs, šiuolaikiški baldai ir apdaila derinami su drąsiais, tropiniais raštais ir faktūromis, dera prie gilaus mėlyno ir natūralaus medžio paletės.

Drąsi, tamsiai mėlyna spalva: tai dominuojanti savybė, suteikianti erdvei drąsaus, šiuolaikiško pojūtį. Vienodos spalvos suteikia rafinuotą ir švarią išvaizdą.

Atogrąžų tapetai: dideli lapų atspaudai ryškiomis žaliomis ir mėlynomis spalvomis suteikia sodrų, gyvybingą pojūtį, įnešdami į patalpą gamtos elemento.

Auksiniai ir žalvariniai šviestuvai: nuo apšvietimo iki spintelių rankenų šie metaliniai akcentai suteikia prabangos ir šilumos, gražiai kontrastuodami su tamsiai mėlynais ir žaliais tonais.

Raštuotos grindys: „Chevron“ ir geometriniai grindų raštai suteikia gylio ir įdomumo, įžemina erdvę moderniu kraštu.

Sferinis apšvietimas: sudėtingo dizaino sferiniai ir pakabinami šviestuvai sukuria židinio taškus ir suteikia meniškumo.

Aksominė ir pliušinė tekstilė: ant kėdžių ir lovos jie suteikia prabangos ir komforto pojūtį.

Natūralūs elementai: pinti krepšeliai, medinės grindys ir vazoniniai augalai sukuria organines tekstūras ir sušvelnina ryškią spalvų schemą.

Šiuolaikiški baldai su švariomis linijomis: tai išlaiko bendrą estetiką glotnią ir neperkrautą.

Apskritai šis stilius sukuria pabėgimo jausmą, sukeldamas prabangaus kurorto pojūtį savo prabangiomis medžiagomis, egzotiškais raštais ir turtinga spalvų palete. Tai modernių dizaino principų ir atogrąžų motyvų derinys, sukuriantis unikalią ir kviečiančią gyvenamąją erdvę.


Paskelbta: