Mūsų kurtas modernus, minimalistinis namas, kuriame akcentuojamas aptakus dizainas ir funkcionalumas
Mūsų kurtas modernus, minimalistinis namas, kuriame akcentuojamas aptakus dizainas ir funkcionalumas

Mūsų kurtas modernus, minimalistinis namas, kuriame akcentuojamas aptakus dizainas ir funkcionalumas

Mūsų kurtas modernus, minimalistinis namas, kuriame akcentuojamas aptakus dizainas ir funkcionalumas, derinant natūralias medžiagas su šiuolaikine estetika, daug dėmesio skiriant natūraliai šviesai, atviram gyvenimui ir sklandžiam vidaus ir lauko aplinkos integravimui.

EKSTERJERO DIZAINAS

Namas pasižymi modernios architektūros stiliumi su švariomis linijomis ir geometrinėmis formomis. Išorę daugiausia sudaro tamsios spalvos metalinė danga, sujungta su atviromis plytų mūro dalimis, sukuriant ryškų kontrastą.

Fasade yra dideli langai, kurie suteikia daug natūralios šviesos ir sukuria ryšį tarp vidaus ir lauko erdvių. Vertikalios juostos ir plokštės naudojamos kaip dizaino elementai, kad būtų užtikrintas privatumas ir estetinis patrauklumas.

Namas apima dengtą lauko erdvę, kurioje yra valgomojo stalas ir kepsninė, puikiai tinkanti pramogoms ir poilsiui. Kraštovaizdžio dizainas yra minimalistinis, su kruopščiai apipjaustytais krūmais ir strategiškai išdėstytu apšvietimu, kuris pagerina vizualinį patrauklumą vakaro metu.

Garažas su dideliais, moderniais garažo vartais, kurie papildo bendrą namo dizainą. Privažiavimas veda į garažą, su papildoma vieta automobiliui lauke.

INTERJERO DIZAINAS

Svetainėje yra didelė, šviesios, neutralios spalvos modulinė sofa, suteikianti patogią ir jaukią erdvę poilsiui.

Pakabinamas modernus židinys yra pagrindinis taškas, suteikiantis kambariui šilumos ir stiliaus. Kambarys yra atviro plano, sklandžiai patenka į valgomojo zoną ir virtuvę.

Valgomojo zonoje yra didelis stalas su šiuolaikiškomis kėdėmis, pastatytas po stilingu minimalistiniu sietynu. Pro langus nuo grindų iki lubų su permatomomis užuolaidomis sklinda natūrali šviesa ir atsiveria vaizdas į sodą.

Virtuvė yra elegantiška ir moderni, su tamsiomis spintelėmis ir įmontuota buitine technika.Yra daug erdvės, o dizainas yra funkcionalus ir estetiškas.

Vonios kambaryje yra prabangi, laisvai pastatoma vonia ir dušas su stiklinėmis pertvaromis. Sienos ir grindys išklotos tamsiu marmuru, sukuriant rafinuotą ir elegantišką atmosferą. Modernūs šviestuvai ir dviguba kriauklė papildo funkcionalumą ir stilių.

Pagrindinis miegamasis yra erdvus, jame yra didelė lova su paprasta, modernia patalyne.Yra drabužinė, kurioje yra daug vietos daiktams susidėti, ir tam skirta zona persirengimui.

Name yra papildomi miegamieji, suprojektuoti minimalistiniu dekoru ir praktišku išplanavimu. Speciali biuro erdvė yra rami vieta darbui ar studijoms.


Paskelbta: