Modernumas, prabanga ir rafinuotumas, daug dėmesio skiriant monochromatinei spalvų schemai, praturtintai violetiniais akcentais, įvairiomis faktūromis ir šiuolaikiškais baldais.

Modernumas, prabanga ir rafinuotumas, daug dėmesio skiriant monochromatinei spalvų schemai, praturtintai violetiniais akcentais, įvairiomis faktūromis ir šiuolaikiškais baldais.

Spalvų paletė: Dominuoja violetiniai, pilki ir juodi atspalviai, suteikiantys prabangos ir šiuolaikiškumo. Nuolatinis violetinės spalvos naudojimas suteikia kambariams sodrų, gilų akcentą, sukuria karališką ir darnią estetiką.

Baldai: šiuolaikiški ir elegantiški, su švariomis linijomis ir minimalistinėmis formomis. Baldai, tokie kaip sofos, kėdės ir lovos, yra apmušti pliušiniais audiniais, kurie papildo spalvų schemą.

Grindys: Tamsios medžio masyvo grindys suteikia elegancijos ir suteikia šiltą kontrastą šaltiems baldų ir sienų tonams.

Apšvietimas: Strategiškai pritaikyta aplinkai, įskaitant įleidžiamus lubų šviestuvus ir modernius pakabinamus šviestuvus, kurie suteikia tiek funkcijų, tiek dizaino nuojautą.

Tekstūros ir medžiagos: Minkštos tekstilės ir kietesnių medžiagų, tokių kaip akmuo ir metalas, derinys, suteikiantis erdvėms rafinuotumo. Aksomą primenantys audiniai ant baldų suteikia komforto ir vizualinio įdomumo.

Dekoratyviniai elementai: kruopščiai sukurti dekoro elementai, tokie kaip vazos, knygos ir meno kūriniai, suteikia erdvėms asmeniškumo, nesukeldami netvarkos.

Langai: dideli, dažnai nuo grindų iki lubų langai, iš kurių atsiveria platūs vaizdai ir kurie užpildo kambarius natūralios šviesos, padidindami atvirumo ir erdvumo jausmą.

Funkcionalios erdvės: kiekvienas kambarys yra aiškiai suprojektuotas atsižvelgiant į funkcijas, nuo jaukių svetainės zonų iki praktiško virtuvės su moderniais prietaisais ir daugybe saugyklų.

Akcentinės sienos: kai kuriuose kambariuose yra akcentinės sienos su geometriniais raštais arba tekstūruota apdaila, kurios yra dėmesio centras.

Balkonas: interjeras sukurtas taip, kad būtų suderintas su išorine aplinka, vaizdais ir natūraliais elementais, tokiais kaip augalai, integruoti į gyvenamąją erdvę.


Paskelbta: